Açıklama

Burlodge Multigen&Minigen

  Düşüncenin evrimi. Sizin için operasyonunuzun doğal bir uzantısı. Multigen 106, çok noktaya hizmet noktasına yeni bir zeka düzeyi sunar. Ve bununla birlikte, mükemmel yemek kalitesi sunmanın yolu. Cook-Serve, Cook-Chill ve Cook-Freeze uygulamaları için geliştirilen ürün, hastalarınıza  her zamankinden daha yakın yiyecek ayırma ve dağıtımı sağlar. Her iki formatı da desteklediği için kapları veya önceden kaplanmış yiyecekleri seçin. Multigen 106, tasarımı ile daha net bir şekilde etkileşime girer, sezgisel işlevsellik sunar, kolaylıkla manevra yapar ve mutlak verimlilik sağlar. Burlodge tarafından getirilen yeni nesil yiyecek servisine hazırlanın.

  Verimli, insan dostu tasarım

  Göz alıcı tasarım sadece bir başlangıç ​​noktasıdır. Yukarıdan aşağıya daha yakından bakmak, sofistike mühendislik hakkında çok daha fazlasını ortaya koyuyor. Hafif fakat dayanıklı malzemeden üretilen Multigen 106, işlevselliği artıran ince düzenlemelere sahiptir. Mod aydınlatması geri bildirim sağlar ve kullanıcılarla net iletişim kurar. LED aydınlatma, ısıtılmış karanlık tezgahlara karşı yiyeceklerin özellikle iştah açıcı görünmesini sağlar. Sonuç, daha verimli ve çekici bir yemek servisi sistemidir.

   

  Mavi – Araba Açık

  Mod aydınlatmamız operatörlerin Multigen 106 ile hızlı ve verimli bir şekilde etkileşimde bulunmalarını sağlar. Mavi, arabanın açık olduğunu belirtir.

  Yeşil Isıtma Çevrimi

  Sabit yeşil, rejenerasyon döngüsünün aktif olduğunu gösterir. Yanıp sönen yeşil, servis için hazır demektir.

  Kırmızı alarm

  Kırmızı alarm durumu. Servis sağlamak için düzeltici eylemler gereklidir.

  Akıllı Tasarım sizinle birlikte hareket etmek için tasarlandı

  Multigen 106 şampiyonları daha akıllı, daha güvenli ve daha pürüzsüz bir şekilde çalışır ve çalışır. İnsan dostu tasarım öğeleri, her zamankinden daha kolay kullanım sağlamak için akıllı geri bildirim özellikleri ile birleştirir. Multigen 106’nın sizin için nasıl daha iyi çalıştığını düşünün.

  Sadelik Anahtardır

  Grafik arayüz ve renk kodlu sistem durumu, çalışabilirliği kolaylaştırır.

  Harika Kullanım

  Yumuşak kavramalı kulplarla her iki taraftan ve her açıdan itin ve çekin.

   

  Taşınmak

  Ofsetli dört teker tasarımı sayesinde sorunsuz yuvarlanma, sıkı dönüş ve hızlı hareketlilik. Gerektiren site koşulları için

  Sarsıntı giderici Konfor

  Şok emici kalıplı tamponlar, beklenmeyen etkileri engeller.

  Basit frenleme

  Yastıklı sarma tampondaki girintili kısımlar sayesinde kolay, doğal erişim ayak freni.

  Bir Bakışta

  Göz seviyesinde yer alan kontrol paneli belli bir mesafeden net bir şekilde okunur.

  Gözle görülür Açık

  Renk kodlu contalar, hataları önlemek ve işçi güvenliğini artırmak için sıcak ve soğuk bölümleri açıkça gösterir.

  Kolay ulaşım

  Kolay erişimli bir fırın güvenliği en üst düzeye çıkarır.

  Açıkça görün

  Yemeğin görülmesi kapıyı açma ve ısıtma döngüsünü durdurma ihtiyacını azaltır.

  Parlaklık Bir Dokunuş

  Bilmeniz gereken her şey tam karşınızda. Son derece sezgisel ve etkileşimli – bu bizim kullanımı kolay dokunmatik ekran kontrolünü özetler. İnsan dostu tasarım, yiyecek hazırlamak ve döngüleri izlemek için adım adım rehberlik eden resimli bir arayüze sahiptir. Bir mesafeden kolayca görülebilir, hayati bilgileri anında iletir: yemekler için hazır zamanlar, işlem sırasında çalışma, anahtar sıcaklığı, renk kodlu alarmlar ve olası gecikmeler. Yemek servis süresini ayarlayın ve ısıtma işlemi gerektiğinde tam olarak başlar. Bu kontrol seviyesi işlemleri kolaylaştırır ve hizmetin her aşamasını güçlendirir.

   

  Neşeli Servis

  Yemek kalitesi her şeydir. Doğrudan müşteri memnuniyetine bağlanır. Akıllı konveksiyonlu fırın teknolojimiz, akıllı kontroller ve fırın sıcaklığı dinamik geri bildirimi ile birleştiğinde sıcaklığı bir ısıtma odasına tam olarak bölebilir. Bu, hassas ve daha yoğun yiyeceklerin aynı anda tercih edilen porsiyon sıcaklığına ulaşmasını sağlar. Mesela bezelye ve pilavın yanında patates ve börek hazırlayın. Aynı zamanda dondurulmuş ve soğutulmuş gıdaları aynı anda yenileyebilir. Ayrıca, gıda kalitesini artırmak için haznedeki buhar miktarını kontrol etmek için bir sistem geliştirdik. İkili fırın teknolojisine sahip şirket olarak Burlodge, çalışanlarınızın her öğünde güvenle daha büyük gülümsemeler yapmasına yardımcı olur.

  Ek bilgi

  Marka

  Burlodge

  Burlodge Multigen 106 için 1 değerlendirme

  1. blank
   5 üzerinden 5

   *** Gurme

   Showrumda Detaylı inceledik. Çok başarılı bir ürün. Pratik ve az yer kaplıyor.


  Değerlendirme yap