Açıklama

Burlodge Multigen&Minigen

  Multigen 105, dondurulmuş ve ya soğutulmuş farkli çeşit yemeklerin servis edilebilmesi için tasarlanmış bir servis arabasıdır.

  Burlodge’un devrim niteliğindeki çift fırın teknolojisine sahip Multigen serisi, gıda uzmanlarının farklı yoğunluk ve dokulara sahip ürünleri tutarlı bir ısıya göre yeniden ısıtmasını sağlayarak her zaman en iyi gıda kalitesini sağlar. Multigen Serisinin bir başka varlığı, farklı yemek düzenlemelerine uyması için çeşitli boyutlarda yapılandırılabilen fırın bölmesinin uyarlanabilirliğidir.

  The Multigen Series is comprised of four main units, all of which come with the option of refrigeration in the oven or ambient sections. These units include:

   

  • Minigen I – 7 veya 8 tava kapasiteli çift fırın haznesinden oluşan tek bir bölme ünitesi.

   

  • Minigen II – 4 hazneli fırın haznesi ve 2 veya 3 hazneli bir ortam bölmesinden oluşan iki bölmeli bir birim.

   

  • Multigen II – 7 veya 8 tepsili fırın bölmesinden ve 7 veya 8 tepsili ortam bölmesinden oluşan iki bölmeli bir ünite
  • Multigen III – iki adet 7 veya 8 tava kapasiteli fırın bölmesinden oluşan iki bölmeli bir ünite.

   

  TEKNOLOJİ

  Burlodge’da teknolojinin yemek servisini hızlandırması ve basitleştirmesi gerektiğine inanıyoruz. Bu düşünce, en yeni HACCP ve SmartCard teknolojilerini içeren Multigen 105 LCD Kontrol Merkezimizin tasarımına ilham veriyor.

  Gücü, ısıtma devrelerini, zamanlayıcıları, sıcak tavanı ve lambaları yönetmenize izin veren dokunmatik yüzey tasarımımızla bu kontrol parmaklarınızın ucunda. LCD ekranlar, kullanıcıları ünite içindeki sıcak ve soğuk sıcaklıklara, hata kodlarına ve diğer kritik HACCP bilgilerine karşı uyarır.

  Kontrol Merkezi ile kullanıcılar, catering yöneticilerine daha önce görülmemiş erişim, içgörü ve filoları hakkında kontrol sağlayan merkezi bir izleme özelliği olan BNetWise + sistemini de kullanabilirler. Eylemler döngü başlatma ve durdurma, olay günlüğü, programlama ve alışveriş sepeti durumunu içerir. Dahası, bu sistem, güvenli Ethernet veya WiFi ağ bağlantıları üzerinden bilgi aktarımı sağlayarak mevcut ağ altyapınızla tam olarak bütünleşebilir.

  Güvenlik ve Ergonomi

  Doğal vücut hareketini, yemek dağıtımının lojistiğini ve bir birimin ayak izini en aza indirirken kapasiteyi en üst düzeye nasıl çıkaracağınızı – tüm bu fikirler Multigen Serisine dahil edilmiştir.

  Yiyeceklerin toplama ve ambalajlama alanına yüklenmesini ve sıcaklık kontrollü bir ortamda belirlenmiş bir servis noktasına transfer edilmesini sağlayan bir özellik olan Entegre Taşıma Sistemini (ITS) göz önünde bulundurun. ITS daha sonra Multigen’e yerleştirilir ve raflar, manuel bir kaldırma gerektirmeden fırına veya buzdolabına kolayca yerleştirilir.

  Otomatik çevrimin başlaması ve önceden programlanması rahatlığı, zaman içinde yeniden yapılanmanın kalite kontrol güvencesine ek olarak, her zaman minimum işlemle her zaman sayısız sorumluluk üstlenmeye çalışan gıda yöneticileri için büyük bir avantajdır.

  Multigen Serisinde yerleşik birçok güvenlik özelliğinden en önemlilerinden biri fırın kapısının üzerinde bulunan Hava Perdesidir. Bu tasarım, kapı açıldığında buharın operatörün yüzüne çıkma şansını en aza indirirken, aynı zamanda boşluktan kaçan sıcak hava miktarını da azaltır.

  DİZAYN

  Multigen 105 Serisi, en zorlu koşullar için tasarlanan şık, çağdaş ve işlevsel tasarımı geliştirir. Dikkate değer özellikler arasında kavisli, temperli cam hapşırma koruması ve paslanmaz çelik kapılar bulunur. Portal, LCD Kontrol Merkezi ve Yiyecek Probuna ev sahipliği yapar ve ünitedeki halojen lambalar yiyecek seçeneklerini doğru şekilde gösterir. Operatörler, baharat kaplarını portalın üzerine veya servis korkuluğuna yerleştirme seçeneğine sahipken, çatal bıçak takımı ve diğer önemli servis öğelerine kolayca ulaşılabilir.

  ÖZELLİKLER

  Yüksek kapasiteli yemek servisi sektörünün ödün vermeyen hızına ayak uydurmak için tasarlanan son derece güvenilir ve dayanıklı teçhizat olarak, Multigen’in daha belirgin özelliklerinden bazıları şunlardır:

  • Gıda kalitesini, sıcaklığını ve sunumunu önemli ölçüde artıran çift fırın teknolojisi
  • Düşük enerji tüketimi
  • Minimum ısı kaybı
  • HACCP ve / veya Online İzleme Sistemli LCD Elektronik Kontroller
  • Akıllı Kart Kullanıcı Erişim Kimliği
  • Temizleme Döngüsü
  • Gelişmiş yiyecek sunumu ve sıcaklık tutması için ısıtma ve aydınlatma sistemli isteğe bağlı Portal
  • Hava Perdesi Sistemi
  • Hassasiyet ile menüye bağlı sıcaklık probu

  Ek bilgi

  Marka

  Burlodge

  Burlodge Multigen&Minigen için 1 değerlendirme

  1. blank
   5 üzerinden 5

   ***ne Katırcı

   Burlodge Multigen 106 ile bu ürün arasından kaldık. Sizin Tercihiniz ne olur. Yardımcı olabilir misiniz.


  Değerlendirme yap