Yeni

Burlodge RTS HL

Burlodge RTS HL, tepsi taşıma sistemleri, yemek servis arabası, sıcak soğuk yemek taşıma arabası, burlodge rts ht, burlodge fiyatı, burlodge türkiye, burlodge tavsiye, burlodge yorum

Açıklama

Burlodge RTS HL

  Burlodge RTS HL, tepsi taşıma sistemleri, yemek servis arabası, sıcak soğuk yemek taşıma arabası, burlodge rts ht, fiyatı, burlodge türkiye, tavsiye, yorum. Burlodge’un Hizmet Vermeye Hazır Hattı, RTS HL, günümüzün kurumsal yemek servisi profesyonellerinin talep ettiği yüksek standartları tanımlayan bir ekipmandır.

  Sıcak ve soğuk öğünlerin taşınması için geliştirilen yüksek kapasiteli  RTS, hem öğrenilmesi hem de çalıştırılması kolay olan lider teknolojiye ve manevra kabiliyetine sahiptir. Ünite, fonksiyonunun tüm yönlerinde güvenliği destekleyen ergonomik bir tasarıma sahipken verimliliği, stil ve dayanıklılığı bir araya getirir.

  Burlodge RTS HL Teknoloji

  RTS HL’deki entegre teknolojimiz, kullanıcılara basit kontrol sistemleri ve önemli bilgilere hızlı erişim imkanı sunar. Personel, RTS HL’nin işlevselliğini basitleştirip akıllı teknolojiyle dçalışırken, teslimat, servis ve desteğe daha iyi odaklanabilir. RTS HL’deki program fonksiyonlarından bazıları şunlardır:

  • Maksimum fırın sıcaklığı 120 ° C (248 ° F)
  • Fırın ve buzdolabı sıcaklıklarını gösteren Tam Alternatif Dijital Ekran
  • Geri sayım saati,
  • Sesli alarm
  • Dokunmatik 3 ayrı öğün düğmesi,

  Güvenlik & Ergonomi:

  RTS HL tasarımımız, gıda hijyeni ile ilgili en yüksek standartları korurken, temizlik ve bakımı basitleştirmeyi amaçlamaktadır. Ayrıca, az yer kaplayan alan endişelerini en aza indirir ve ünitenin hareketini kolaylaştırır.

  RTS HL’nin yıkanması özellikle zahmetsizdir. S / S tekerlekleri ve IP sınıfı fiş / priz eklenerek RTS HL, IPX5 derecesine sahip bir yapıya kavuşmuştur. Daha ayrıntılı temizlik veya bakım detayları için bölücü duvar tamamen çıkarılabilir. Baz ünitede bir donanım olarak, bir çöp torbası tutucusunun yerleştirilmesi için çıkarılabilir bir temizleme rafı yerleştirilebilir.

  Dizayn:

  RTS HL’nin tasarımı, yemek servisi mesleği konusundaki tecrübemizi ve anlayışımızı yansıtmaktadır. RTS HL’nin eşsiz tepsi tutma tasarımına ve boyunca sabit sıcaklık seviyelerinden ödün vermeden tepsinin sıcak ve soğuk taraflarını ayıran ayırıcı duvarına dikkat edin. Büyük stil (575 mm / 22,6 inç x 325 mm / 12,8 inç) veya daha küçük boyutta (530 mm / 20,9 inç x 325 mm / 12,8 inç) düz tepsiler kullanıldığında, tepsiler, ayırıcı duvarın içine ve dışına güvenli bir şekilde kaydırılır ve gereğince kişiselleştirilebiliR. RTS HL, kontinental kahvaltı servisi için ayırıcı duvarın her bir tarafında yarım boy tepsileri (325mm / 12.8 inç x 265mm / 10.4 inç) tutmak için tepsi destekleriyle de donatılabilir.

  Özellikler:

  Burlodge, gıda profesyonellerinin gelişen gereksinimlerine kolayca uyum sağlayabilecek donanıma ihtiyaç duyduğunu anlayan ekipmanlar üretir. Örneğin Baz İstasyonu, kısa veya uzun bir Pod’u kabul etmek için yükseltilebilir veya alçaltılabilir. Böylece kapasite gereksinimleri değişirse ek sermaye yatırımı ihtiyacını ortadan kaldırabilir.

  Sıcak yiyecekleri sıcak ve soğuk yiyecekleri soğuk tutmak temel görünebilir, ancak aynı servis tepsisindeki RTS HL içindeki ısı / soğutma fonksiyonunun kalitesini ve tutarlılığını not etmek de önemlidir. Isı taşınım tasarımımız, ünitenin fırın tarafı boyunca sıcak havayı sirküle ederek sıcak yiyeceklerin ısıtılmasını (artırılmasını) ve sürekli sıcak tutmayı sağlar. Soğuk taraf, basınçlı hava sirkülasyonu sistemi kullanır ve böylece öğeler mükemmel bir şekilde soğutulur.

  Uyarlanabilirlik aynı zamanda RTS HL’nin harika bir özelliğidir. Arkaya açılan ve katlanabilen iki kapı (standart) ile operatörler, servis tepsisindeki hem sıcak hem de soğuk bileşenlerin yanı sıra, arabanın her iki tarafına da kolayca erişebilir. İsteğe bağlı dört kapılı bir model mevcuttur.

  Son olarak, RTS HL , yüksek ısıda, porselen ve yeniden kullanılabilir plastikler, tek kullanımlık plastikler ve kağıt gibi alüminyum folyo gibi her türlü setüstü malzeme türünü destekler.

  Sıcak yiyecekler sıcak ve soğuk yiyecekler soğuk kalır.

  tepsi taşıma sistemleri, yemek servis arabası, sıcak soğuk yemek taşıma arabası, burlodge rts ht, fiyatı, burlodge türkiye, tavsiye, yorum

  Ek bilgi

  Marka

  Burlodge

  Tepsi Sayısı

  20, 24, 26, 30

  Tepsi Boyutu

  32,5*26,5, 32,5*53, 32,5*57,5

  Burlodge RTS HL için 1 değerlendirme

  1. blank
   5 üzerinden 5

   ***ndır Hastaneler Gurubu

   Kesinlikle Fiyatını hakeden bir ürün. Şiddetle tavsiye ediyorum. Çalışanlarımız dahi çok severek kullandıkları bir taşıma arabası. Hastalara Yemekleri sıcak ve soğuk olarak muhafaza ederek ulaştırabiliyoruz. Hasta memnuniyeti bizim için çok önemli. Çok mutlu edici pozitif geri bildirimler aldık.


  Değerlendirme yap