Hakkımızda

Tarihçemiz

Vista ,10 yıl önce  endüstriyel çamaşır ve mutfak projeleri satışı yapan bir şirket olarak yola çıktı.  Yüksek motivasyona sahip, sadık, işine adanmış ve  çalışkan personeliyle ankastre cihazlar, klima , TV ve güvenlik sistemleri alanlarında da çözümler sunmaya başladı,  büyümeyi hiç bırakmadı.  Vista bugün faaliyetlerini;

Mekanik, Elektrik ve networking hizmetleri gibi mühendislik hizmetleri alanlarına da genişletti.

Vista  tasarım, proje yönetimi, uygulama, kurulum ve satış sonrası hizmetlerin tamamında bir çözüm ortağı olarak sektörünün lider firması olma yolunda ilerliyor. Vista ,  geçen süre  içerisinde oteller,  hastaneler, lüks konutlar, restoranlar ve  eğitim binaları gibi birçok projede üstün hizmet kalitesini ispatlayarak  kendine  son derece prestijli bir portföy oluşturdu.

Bizi neden seçmelisiniz?

Ücretsiz Teslimat / Montaj

Firmamızın portföyünde bulunan tüm ürünler stokta bulunduğu takdirde en geç 3 gün içerisinde ücretsiz teslim edilmektedir.

Ekonomik çözümler

Portföyümüzde bulunan tüm makine ekipman ve araçlar piyasa şartlarının en ekonomik ve optimum imkanlarıyla tarafınıza sunulmaktadır.

7/24 Destek Hizmeti

Tüm müşterilerimize, müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutmak adına 7 gün 24 saat teknik ve danışmanlık desteği verilmektedir.

MUTLU MÜŞTERİLER

John SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

Bob SmithSMARTWAVE CEO

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing Cras non placerat mipsum dolor sit amet, consectetur elitad adipiscing cas non placerat mi.

0
+
ŞUBE
0
+
MUTLU MÜŞTERİ
0
HR
KESİNTİSİZ DESTEK
0
+
POZİTİF ÇALIŞMA